DORADZTWO BIZNESOWE

Zróbmy razem dobry biznes

Sparingpartner w ringu, choć stawia twardy opór, nie ma na celu pokonania przeciwnika – jego zadaniem jest pomoc w stawaniu się lepszym. Chcę zostać Twoim sparingpartnerem biznesowym. Kimś, z kim możesz bez obaw konfrontować swoje pomysły, omawiać plany, mierzyć się z biznesowymi wyzwaniami.

Dlaczego ja? Od 20 lat jestem spowiednikiem setek przedsiębiorców, którzy opowiadają mi o swoich projektach, modelach i strategiach biznesowych. Mój umysł jest zaprogramowany na zbieranie tych informacji i proponowanie nowych kreatywnych rozwiązań. Czasem są to pomysły od czapy, ale zdarzają się perły, które rozwalają system.

To nietypowa usługa. Wymaga od obu stron zaufania i “chemii” w relacji. Nie z każdym umiem znaleźć wspólny język. Ty pewnie również. Ale jeśli nam się to powiedzie, możesz liczyć na inspirujące i konstruktywne rozmowy z moim pełnym zaangażowaniem intelektualnym.

Będę Twoim kreatywnym, biznesowym alter ego. Kimś, kto Cię doskonale rozumie, podąża za Twoimi myślami, rozwija je i dodaje od siebie nowe, nieoczywiste rozwiązania. Takie spotkania mogą się odbyć u Ciebie w firmie, on-line lub na neutralnym gruncie (np. podczas weekendowej kreatywnej sesji mentoringowej).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą usługą, proszę wypełnij krótką ankietę. Po zapoznaniu się z nią dam Ci wstępnie znać czy i jak mogę Ci pomóc. Wtedy zaplanujemy dalsze kroki naszej współpracy.

Facylitacja procesów kreatywnych

Są w biznesie sytuacje, kiedy trzeba zrobić coś inaczej niż dotąd. Zebrać zespół i wypracować nowe rozwiązania. W grupie ludzi z odmiennymi doświadczeniami, wiedzą i spojrzeniem na problem łatwiej o kreatywność. Ale żeby tak się stało potrzebna jest profesjonalna facylitacja.

Pomogę Ci uniknąć sytuacji, w której nawet po burzliwym i na pozór owocnym spotkaniu, Twój zespół powróci do swoich obowiązków, wciąż mając rozbieżne spojrzenia i nie biorąc odpowiedzialności za rozwiązanie problemu.

Jako kreatywny facylitator mogę:

  • zmotywować Twój zespół do zaangażowania się w projekt,
  • być moderatorem i reżyserem tego procesu,
  • motywować uczestników do szukania nietypowych rozwiązań,
  • trzymać dyskusję w ryzach i ucinać nierealne kierunki,
  • przekładać wartościowe pomysły na praktyczny plan działania
  • wspólnie ustalać zespoły projektowe, które będą odpowiedzialne dany etap jego realizacji.

    Chcesz ze mną współpracować?