To  się nie mieści w głowie.

Jestem zdania, że człowieka lepiej jest oceniać
nie po tym co mówi, ale co robi. Zapraszam Cię więc na krótki przegląd pomysłów i projektów, które zrealizowałem.

Już od 20 lat zajmuje się copywritingiem oraz doradztwem marketingowym. Zazwyczaj pracuję dla dużych i bardzo wymagających klientów. Ten notoryczny, mentalny trening sprawił, że mój umysł dosłownie tryska pomysłami. Nie jest to jednak przypadkowy strumień myśli. To bardzo świadomy proces kreatywny, który jest zawsze ukierunkowany na konkretny cel.


Od Ciebie zależy, co to za cel. Nowy produkt, nowa strategia marketingowa? Nowy obszar rozwoju Twojego biznesu? A może to coś, czego nie umiesz nawet zdefiniować? Rozumiem to. Wiem, jak poprowadzić rozmowę, która to określi. Chcę i mogę Ci pomóc w rozwiązywaniu trudnych, wymagających kreatywności, wyzwań biznesowych.


Taka współpraca wymaga zaufania. Z obu stron. Pozwól, że ja zacznę. Poniżej przedstawiam Ci moje wybrane dokonania zawodowe oraz projekty, które moim zdaniem powinny zyskać Twoje uznanie.Kampania reklamowa,
która przeszła do historii.


Jestem autorem hasła oraz scenariuszy do kampanii społecznej "Pij mleko. Będziesz wielki." Według badań Instytutu Millward Brown SMG/KRC, rzeczywista znajomość hasła utrzymała się na poziomie 96%. Przez ponad 15 lat pracowałem jako freelancer pod domeną Copywriter.pl. Obecnie pod tym adresem stworzyłem specjalistyczną platformę copywriterską.

Od zera do ponad tysiąca sprzedawców w niecałe 2 lata.


Stworzyłem zautomatyzowany system
e-learningowy, który werbował i edukował nowe konsultantki do sieci Oriflame. Było to w swoim czasie na tyle przełomowe rozwiązanie, że udało mi się pobić wszelkie rekordy rekrutacyjne i zbudować  jedną z większych sieci sprzedaży w tej firmie. Do tej pory ten projekt (pomimo, że od lat się w niego nie angażuję) generuje dla mnie dochód pasywny.

45 tysięcy zarejestrowanych użytkowników w 2 miesiące.


Stworzyłem mechanizm typu viral marketing, który sprawił, że bez jakiejkolwiek reklamy serwis DarmoweGadżety.pl, w 2 miesiące od uruchomienia miał zarejestrowanych 45.000 użytkowników.

Nazwa, która zarobiła dla Neinver Polska miliony złotych.


Stworzyłem alternatywną nazwę dla określenia wyprzedaż, którą sieć outletów Factory wykorzystywała w swoich działaniach marketingowych przez ponad 15 lat. 

4000% wzrostu sprzedaży
dla ZwrotyBankowe.pl


Opracowałem ogólnopolską strategię marketingową, nazwę i komunikację dla
Związku Zwrotów Bankowych. Sprzedaż produktu i rozpoznawalność marki wystrzeliły w górę,
a firma na długi czas zdominowała rynek.

Kurs on-line, na którym w 2 lata zarobiłem ponad 200 000 złotych.


Jestem autorem kursu "Copywriting Masterclass". Pomimo dość wysokiej ceny kurs bardzo dobrze się sprzedaje i zbiera pozytywne opinie wśród uczestników. Pomagają w tym liczne satelitarne, projekty, które dodatkowo budują wartość kursu, m.in: Slogaton, Upgrader, Generator Haseł.

Sposób na życie i biznes pod palmami.


Przez 6 lat mieszkałem i pracowałem w Goa, w Indiach. Było to spełnienie moich marzeń o życiu pod palmami.  Założyłem też firmę w Indiach i wraz z żoną, hobbystycznie prowadzę projekty Kobiece Goa oraz Męskie Wyjazdy.

Agencja Naming.pl


Jestem również założycielem agencji namingowej, jednej z pierwszych w Polsce. Naszymi klientami były takie firmy jak Orange Polska, Żywiec, Bank BPS, Signity Group i wiele innych. 

Platforma Copywriter.pl


Założyłem pierwszy w Polsce serwis oferujący usługi copywriterskie i content writingowe premium. Do platformy zapraszani są jedynie starannie wyselekcjonowani specjaliści. 

Patent, który sprzedałem w Polsce
w ponad 3 milionach sztuk.

Jestem wyłącznym dystrybutorem gadżetu reklamowego - Hipercards. Karta  zastępuje w wózkach sklepowych monetę dwuzłotową. Gadżet kupiły ode mnie największe marki w Polsce.
 

Newsletter, który ma
Open Click Rate powyżej 55%.

Mój  bezpłatny kurs internetowy
"12 copywriterskich myków" ma rekordowe statystyki
i zbiera bardzo pozytywne opinie wśród czytelników.

Książka i aplikacja w AppStore


Napisałem i wydałem książkę dla dzieci "Pan Truskawka" oraz bajkę "Borsuk Karol", na podstawie której powstał audiobook oraz aplikacja w AppStore. 

Skontaktuj się ze mną


powered by Typeform