Szkolenia i warsztaty

Czy Twój zespół potrafi świadomie i celowo pisać teksty, tak aby zwiększały sprzedaż i budowały relacje z klientami? Po moim szkoleniu komunikacja marketingowa w Twojej firmie będzie dojrzała i skuteczna. Zamiast domysłów i chaotycznych działań pojawi się pewność i ustrukturyzowana metodyka pracy.

Wszystkie szkolenia, które prowadzę, są w 100% nastawione na praktykę. Wiedza z każdej lekcji może być od razu wdrożona w Twojej organizacji.

Kurs składa się z modułów, które zawierają wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z copywritingiem i marketingiem. W przypadku szkoleń grupowych mogę zaprojektować indywidualny plan nauki.

Fundamentalne zasady rządzące światem copywritingu. W momencie, w którym je poznasz i zrozumiesz, zyskasz łatwość pisania tekstów, które rzeczywiście trafiają do odbiorców, są dojrzałe i bardzo skuteczne. Już nigdy nie będziesz siedzieć przed pustym ekranem, martwiąc się, że nie wiesz, co i jak napisać.
Każdy tekst marketingowy, który piszesz, powinien sprzedawać. Powstaje przecież w konkretnym celu i jego zadaniem jest ten cel zrealizować. Nauczę Cię świadomego pisania skutecznych tekstów sprzedażowych w oparciu o metody, z których korzystają najlepsi copywriterzy na świecie. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wiele tracisz bez tej umiejętności.
Skuteczny marketing wymaga szerszego, strategicznego spojrzenia na biznes. Nauczę Cię mądrze planować działania. Zrobimy to w oparciu o różne kanały komunikacji i lejki sprzedażowe. Copywriting będzie esencją i łącznikiem tych wszystkich elementów. Pokażę Ci, jak w kreatywny sposób tworzyć strategie podróży klienta i jego relacji z Twoją marką.
Masz pomysł, którym musisz zarazić współpracowników? Skomplikowaną ideę, którą musisz wyjaśnić w prostych słowach? Prezentację, którą nie chcesz zanudzić swojego zespołu? Sztuka eksplikacji to zbiór narzędzi i metod, dzięki którym dużo łatwiej i skuteczniej przekażesz wszystko, co chcesz, w sposób łatwy i zrozumiały.
Spośród wszystkich metod komunikacji marketingowej dobrze zrobiony storytelling uważam za najskuteczniejszy sposób docierania do odbiorców. Podczas mojego kursu nauczę Cię, jak w prosty sposób wykorzystywać storytelling do wzbogacania i wzmacniania Twojego przekazu. Nawet nie wiesz, jak wiele ciekawych historii masz do opowiedzenia.
Komunikacja marki skierowana do pracowników oraz do potencjalnych kandydatów to istotny element budowania wizerunku Twojej firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Nauczę Cię, jak planować i wdrażać strategię employer brandingu. Wystarczy kilka prostych działań, a wizerunek Twojej marki na rynku pracowniczym bardzo zyska na wartości.
Jeżeli Twoja firma nie korzysta jeszcze z e-mail marketingu do wzmacniania sprzedaży i budowania relacji z klientami, czas to zmienić! Nauczę Cię wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć, żeby wdrożyć w swojej firmie skuteczną strategię działań e-mail marketingowych. Pomogę Ci uruchomić newsletter, który będzie realizował Twoje cele biznesowe.
Mądrze zaplanowany content marketing może być doskonałym uzupełnieniem Twoich pozostałych działań marketingowych. W ten sposób nie tylko zbudujesz swój ekspercki wizerunek, ale również społeczność, która będzie Ci ufać i napędzać Ci sprzedaż. Nauczę Cię taktyki, która dzięki content marketingowi może uczynić Cię liderem w swojej branży.
Chcesz, żeby Twoja komunikacja w social media była skuteczna i budowała społeczność? Musisz się rzeczywiście postarać. To wymaga strategicznego zaplanowania contentu. Pisanie pojedynczego posta to ostatni element tej misternej konstrukcji. Ja pokażę Ci, jak zbudować fundamenty i jak długoplanowo prowadzić komunikację na różnych platformach w mediach społecznościowych.

Kurs u Jarka Kaniewskiego to niesamowita torpeda w budowaniu odwagi w wirtualnym świecie. Już po kilku dniach były efekty. Większa skuteczność wyświetleń na mojej stronie, kliknięć a także wzrost czasów pozostania na stronie. Niesamowicie mnie to nakręca. Co kilka godzin, sprawdzam statystyki i widzę, że “czytają”.

Violetta Kamysz-Majewska,
kluczowy partner Allianz Polska

Szkolenia stacjonarne

Każde szkolenie przygotowuję indywidualnie, na podstawie prawdziwych wyzwań i specyfiki Twojej organizacji. W trakcie warsztatów możemy pracować nad konkretnymi tekstami, które będą później wykorzystane do prowadzenia Twoich przyszłych działań marketingowych.

W czasie zamkniętych warsztatów pracuję zarówno z grupą, jak również indywidualnie z każdym z jej uczestników. Również długo po warsztatach jestem do dyspozycji Twojego zespołu w przypadku dodatkowych pytań i potrzeby konsultacji konkretnych projektów.

Szkolenia on-line

Zapraszam do skorzystania, ze stworzonej przeze mnie platformy szkoleniowej Copywriting Masterclass. Jest to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i wszechstronny kurs copywriterski dostępny na rynku.

Copywriting Masterclass

Roczny, mentorski kurs copywritingu dla osób, które chcą z sukcesami pracować w tym ciekawym i poszukiwanym na rynku zawodzie.

Group 423
Copywriting Masterclass Biznes

Platforma edukacyjno-networkingowa dla przedsiębiorców, którzy chcą nauczyć się skutecznej komunikacji w biznesie.

Kurs hybrydowy

Propozycja dla firm i organizacji, które chcą zamówić u mnie szkolenie copywriterskie, obejmujące kurs on-line oraz warsztaty w formie webinarów lub mojej wizyty w Twojej firmie.

Program szkolenia może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Możesz wybrać konkretny obszar związany z marketingiem i copywritingiem. Ja skomponuję wtedy odpowiednie moduły kursu, ew. nagram materiał dydaktyczny, którego potrzebujesz.

Warsztaty VIP

Organizuję również kameralne warsztaty dla menadżerów i kadry zarządzającej. Jedną z opcji jest tygodniowy wyjazd do Goa, gdzie w zaprzyjaźnionym, ekskluzywnym retreacie w sercu dżungli możemy w całkowitej prywatności szkolić się, a wolnym czasie zrelaksować się i robić wycieczki do okolicznych atrakcji turystycznych.

Oferta zagraniczna (na ten moment) zawieszona.

Kreatywny zespół

Kreatywności nie można się nauczyć, można ją w sobie odblokować i właściwie ukierunkować. Ten proces mogę uruchomić w Twoim zespole podczas moich zamkniętych warsztatów. Moje szkolenie bazuje na własnych doświadczeniach oraz metodyce światowych guru kreatywności, takich jak: Twyla Tharp, Josh Linker, Ed Catmull czy Seth Godin.

Szkolenie uczy świadomej pracy z umysłem i wykorzystywania kreatywności do praktycznych celów. Daje również wytyczne osobom decyzyjnym, jak motywować zespół do nieszablonowego myślenia i wdrażania innowacji. Uczy również odpowiedzialności za realizację pomysłów, tak żeby nie pozostawały one tylko w sferze mentalnej, ale zostały rzeczywiście wdrożone i przetestowane.

Chcesz się zapytać o szkolenie?