Bartosz Chmielewski

Jarek przekonał mnie swoją naturalnością i tym w jaki sposób komunikuje się z ludźmi. W bezpośredni zrozumiały sposób bez górnolotnych wypowiedzi, czy owijania w bawełnę przekazuje ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest krótko, na temat. Dostajesz dokładnie to, co powinieneś wiedzieć, aby móc samemu zacząć tworzyć teksty, którym nie oprą się twoi klienci.

Kiedy dostaniesz dostęp i wejdziesz na platformę kursu, zobaczysz cały arsenał narzędzi, jakie oferuje twórca. Jarek krok po kroku poprowadzi cię od początku, tak abyś zrozumiał, jak stworzyć wartościowy tekst. Dowiesz się, od czego powinieneś zacząć i NIE, bynajmniej nie od pisania, bo moment, w którym powstaje dobry tekst, zaczyna się sporo wcześniej. Zrozumiesz, że to twój klient jest najważniejszy, a kreatywność jest nic nie warta, jeżeli nie stoi za nią właściwa strategia. Dostaniesz kompletną metodologię pracy. Będziesz wiedział, co jest istotą dobrego copywritingu.

Wiedza, do której dochodzi się latami doświadczeń jest jest na wyciągnięcie ręki. Jeżeli jesteś na starcie, a jako copywriter stawiasz pierwsze kroki to dostaniesz naprawdę mocny wiatr w żagle. Będziesz nie trzy, ale sześć oczek do przodu i pozostanie ci jeszcze jeden rzut kostką. A to naprawdę dużo. Jeżeli masz doświadczenie, spytaj sam siebie, czy jest coś, czego dalej nie rozumiesz, co mógłbyś poprawić i pisać jeszcze lepiej. Pamiętaj jednak, że nikt nie zrobi tego za ciebie. Nikt nie podejmie za ciebie decyzji, za którą sam siebie rozliczysz. Od ciebie zależy, czy w ogóle skorzystasz z takiej możliwości.

Decydując się na zakup Copywriting Masterclass, wiedziałem, że będę zadowolony. Nie przypuszczałem jednak, że wartość, za którą płacę jest tak duża. To prawdziwe szczęście móc korzystać z doświadczenia kogoś takiego jak Jarek. Oby ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z innymi, było jak najwięcej. Choć nie ukończyłem jeszcze kursu, to każde kolejne spotkanie z Jarkiem jest dla mnie prawdziwą przygodą. Ani przez moment nie żałowałem, że dołączyłem do grona tych, którzy mogą uczyć się od mistrza.

Bartosz Chmielewski